VIDEO

reklamy, filmy, TV, seriály

Foxproduction se zaměřuje hlavně na výrobu reklamních spotů, od počáteční kreativy po samotnou výrobu. Nebojíme se rozšířit své tvůrčí obzory a nabízíme nejen kreativu, ale také produkční služby ve filmové a televizní sféře. Úspěšné projekty jsou vizitkou předních českých filmařů, které si na ně pečlivě vybíráme.

AUDIO

rádio spoty, hudební klipy

K naší audio spolupráci volíme kvalitní zvuková studia s dlouholetou tradicí. Mnohdy důležitou součástí těchto děl jsou také hudební skladatelé, se kterými čas od času kooperujeme a vybíráme pro svého klienta toho nejideálnějšího dle daného typu projektu. Naše služby v dané oblasti zahrnuje i výběr vhodných skladeb z hudebních archivů.

KAMPANĚ

PR a mediální kampaně, eventy

Rádi nejen audiovizuální díla vyrábíme, ale také je propagujeme s pomocí našich zkušených spolupracovníků z oblasti public relations. Ke klientovi již přicházíme s promyšlenými mediálními strategiemi, jak daná díla efektivně zviditelnit. Do eventů rádi zasahujeme nejen organizačně, ale také kreativně.

GRAFIKA

reklamy, filmy, TV seriály

Přicházíme s nabídkou služeb také v oblasti grafického designu. Navrhujeme grafická řešení v oblasti audiovizuálních děl, propagačních materiálů či webových stránek. Dále spolupracujeme s foto ateliéry a nabízíme kompletní zařízení foto eventů včetně zpracování fotografií dle klientova výběru.

VIRTUÁLNÍ REALITA

„Nově disponujeme technologií pro prezentaci Vašich produktu ve VR“